19/03/2026
Danas je odigrano prvo kolo Studentske lige u odbojci. Naš mladi tim ( šest igračica sa prve i jedna sa druge godine studija) je u prvom kolu poražen od ekipe Pravnog fakulteta rezultatom 2:1. U neizvjesnom meču (prvi set je završen rezultatom 32:30) naša ekipa je pokazala izuzetnu borbenost i svu ljepotu koju ovaj sport nosi, ali je na kraju meča ponestalo snage da bi se ostvario bolji rezultat protiv fizički jačeg protivnika.
Potrebno je naglasiti još i to da prema pravilima lige timovi nastupaju u mješovitom sastavu sa najmanje jednom djevojkom u ekipi, a naš sastav je obrnuo "igricu" i u ekipi ima jednog momka (Njgoš je dzoker pojačanje sa fakulteta Političkih nauka) Želimo im puno uspjeha i sportske sreće u nastavku ovog takmičenja.