Centar za obuku i prekvalifikaciju Čapljina

Centar za obuku i prekvalifikaciju Čapljina Centar za obuku i prekvalifikaciju Čapljina uspostavljen je u svrhu dobivanja novih znanja i lakšeg upošljavanja u sektoru ugostiteljstva.

05/05/2022
07/06/2019

🥘🏠🏠👨‍🍳👨‍🍳👨‍🍳👨‍🍳👨‍🍳💪💪💪 Bravo Stefane!!

19/01/2019

👍👍👍

Kuhajte s nama.Korisni recepti Chef Goran Raguz, cooking&learning
08/01/2019

Kuhajte s nama.Korisni recepti Chef Goran Raguz, cooking&learning

31/12/2018
24/12/2018
05/12/2018
U 10 h!!
03/12/2018

U 10 h!!

Bravo za sve!!Vidimo se sutra!!
03/12/2018

Bravo za sve!!
Vidimo se sutra!!

Danas Storia dodjeljeni certifikati 📃 za kuhare i konobare. Ukupno 87 prekvalifikovanih i 36 zaposlenih u posljednjih . Centar za obuku i prekvalifikaciju Čapljina koji je formiran u okviru Lokalna partnerstva za zapošljavanje nastavlja sa radom 👍 🔝

Tokom obuke kuhari u ucili od poznatog Chef Goran Raguz, cooking&learning koji je nesebicno pomagao učesnicima

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

"Znanje je vrijedno onoliko koliko smo ga spremni dijeliti s drugima"



International Labour Organization Evropska unija u Bosni i Hercegovini

Hvala PRimera
28/11/2018

Hvala PRimera

👉 3. i 4. prosinca U restoranu Storia u Čapljini održat će se konferencija pod nazivom „Mogućnosti zapošljavanja u sektoru ugostiteljstva“.

Prvi dan- Job day će polaznicima obuka pružiti mogućnost da potencijalnim poslodavcima predstave svoja znanja i vještine, koje su usvojili kroz rad i obuku sa vrhunskim predavačima u Centru za obuku i prekvalifikaciju Capljina.
➡️ Prvog dana konferencije planirana je panel diskusija Potrebe sektora turizma/ugostiteljstva za radnom snagom, dok će se drugi dan u utorak, 4. prosinca održati još dvije panel diksusije na teme Lokalna partnerstva za zapošljavanje i Obrazovanje odraslih/Dualno obrazovanje.
————————————————————-
📍Projekt “Uspostava centra za obuku i prekvalifikaciju Čapljina” provodi Asocijacija za regionalni razvoj REDAH (kao vodeći partner) u suradnji s partnerima: Službom za zapošljavanje HNŽ-HNK, Općinom Čapljina, Srednjom školom Čapljina, Bizz Solutions d.o.o. Čapljina, Turističkim klasterom Hercegovina i Turističkom zajednicom HNK/Ž.
📍Projekt se realizira u okviru projekta „Podrška lokalnim partnerstvima za zapošljavanje u Bosni i Hercegovini“, koji financira Europska unij, a provodi Međunarodna organizacija rada.
📍Osnovni cilj projekta je doprinos smanjenju nezaposlenosti, razvoju ljudskih resursa i poboljšanju tržišta rada na području Općine Čapljina i regije Hercegovina kroz prekvalifikacije i obuke u sektoru turizma.

Lokalna partnerstva za zapošljavanje3. i 4. prosinca U restoranu Storia u Čapljini održat će se konferencija pod nazivom...
28/11/2018

Lokalna partnerstva za zapošljavanje

3. i 4. prosinca U restoranu Storia u Čapljini održat će se konferencija pod nazivom „Mogućnosti zapošljavanja u sektoru ugostiteljstva“.
Pridružite nam se !!!

Address

Tasovčići Bb
Capljina
88300

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Centar za obuku i prekvalifikaciju Čapljina posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share