Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska Jeden z siedmiu Wydziałów Politechniki Częstochowskiej.

🎓🚀 MATURZYSTO! ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 🚀🎓💙 Szukasz ...
23/06/2026

🎓🚀 MATURZYSTO! ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 🚀🎓

💙 Szukasz studiów, które dają praktyczne umiejętności, nowoczesną wiedzę i świetne perspektywy zawodowe? Wybierz Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów i rozpocznij swoją drogę do kariery inżyniera! 🔬⚙️🤖

🎓 STUDIA INŻYNIERSKIE
🟢 STACJONARNE

🔬 Fizyka Techniczna
Połączenie fizyki, nowoczesnych technologii i zastosowań inżynierskich. Kierunek dla osób zainteresowanych optyką, technologiami medycznymi, IT oraz nowoczesną aparaturą badawczą.

💻 Informatyczne Wspomaganie Procesów Produkcyjnych
Programowanie, automatyzacja i cyfrowe zarządzanie produkcją. Przygotowuje specjalistów dla nowoczesnego przemysłu 4.0 i 5.0.

⚙️ Inżynieria Materiałowa
Poznaj świat metali, polimerów, ceramiki i kompozytów. Nauczysz się projektować i badać materiały wykorzystywane w nowoczesnych technologiach.

📦 Projektowanie i Logistyka Materiałów
Połączenie wiedzy technicznej, logistyki i zarządzania. Kierunek dla osób zainteresowanych organizacją procesów produkcyjnych i przepływem materiałów.

🔩 Technologie Wyrobów Metalowych
Nowoczesne technologie obróbki i przetwarzania metali. Zdobędziesz umiejętności wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i maszynowym.

🏭 Metalurgia
Poznaj procesy wytwarzania i przetwarzania metali oraz nowoczesne technologie materiałowe. Kierunek daje szerokie możliwości zatrudnienia w przemyśle i sektorze badawczo-rozwojowym.

📊 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Łączy kompetencje inżynierskie z wiedzą menedżerską. Przygotowuje do zarządzania produkcją, logistyką oraz nowoczesnymi przedsiębiorstwami.

🔵 NIESTACJONARNE

🔬 Fizyka Techniczna
Nowoczesne technologie, aparatura badawcza i zastosowania fizyki w przemyśle, medycynie oraz IT.

💻 Informatyczne Wspomaganie Procesów Produkcyjnych
Programowanie, systemy informatyczne i automatyzacja procesów przemysłowych dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

⚙️ Inżynieria Materiałowa
Projektowanie, badanie i wdrażanie nowoczesnych materiałów wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu.

🏭 Metalurgia
Technologie przetwarzania metali, recykling oraz nowoczesne procesy produkcyjne zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju.

📊 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Połączenie wiedzy technicznej i organizacyjnej, przygotowujące do pracy na stanowiskach inżynierskich i menedżerskich.

🎓 STUDIA MAGISTERSKIE
🟣 NIESTACJONARNE

🔬 Fizyka Techniczna
Rozwijaj wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii medycznych, optometrii i nanotechnologii. Kierunek przygotowuje również do pracy naukowo-badawczej.

⚙️ Inżynieria Materiałowa
Zaawansowane metody projektowania i badania materiałów dla przemysłu przyszłości oraz nowoczesnych technologii.

🏭 Metalurgia
Nowoczesne technologie materiałowe, recykling i innowacyjne procesy wytwarzania metali.

📊 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Pogłębia wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, optymalizacji procesów oraz nowoczesnych metod organizacji produkcji.

✨ Dlaczego Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska?
✅ Nowoczesne laboratoria 🔬
✅ Praktyki i staże zawodowe 💼
✅ Współpraca z przemysłem 🏭
✅ Program Erasmus+ 🌍✈️
✅ Kompetencje językowe 🇬🇧
✅ Technologie przyszłości 🤖🚀

🌐 Szczegóły rekrutacji: rekrutacja.pcz.pl

💙💛 Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska – Twoja przyszłość zaczyna się tutaj! 🚀🎓

🎓🚀 ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 🚀🎓🔬✨ Interesujesz się no...
22/06/2026

🎓🚀 ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 🚀🎓

🔬✨ Interesujesz się nowoczesnymi technologiami, fizyką, informatyką i innowacyjnymi rozwiązaniami przyszłości? Wybierz Fizykę Techniczną na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej i rozpocznij swoją drogę do kariery inżyniera! 👨‍🔬👩‍🔬

📚 Fizyka Techniczna to nowoczesny kierunek studiów, który łączy wiedzę z zakresu fizyki, nauk inżynierskich oraz najnowszych technologii. To idealny wybór dla osób ciekawych świata, kreatywnych i gotowych na wyzwania dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. 🌍⚙️💡

🎯 Podczas studiów zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
🔹 nowoczesnych materiałów,
🔹 optyki i fotoniki,
🔹 technologii pomiarowych,
🔹 metod komputerowych i analizy danych,
🔹 zastosowań fizyki w przemyśle, medycynie oraz branży IT. 💻🏥🏭

🧪 Zajęcia laboratoryjne, projekty inżynierskie i praktyki zawodowe pozwolą Ci zdobyć cenne doświadczenie oraz nauczyć się obsługi nowoczesnej aparatury badawczej. 📈🔍

🌟 Absolwenci kierunku należą do grupy specjalistów określanych jako „flexible persons” – osób, które potrafią szybko dostosowywać się do zmian technologicznych i wymagań pracodawców. Dzięki temu są cenionymi ekspertami w wielu branżach. 🚀💼

🌍 Dodatkowym atutem jest rozwój kompetencji językowych na poziomie B2+, co otwiera drogę do kariery zarówno w Polsce, jak i za granicą. 🇵🇱✈️🌎

🎓 Po ukończeniu studiów inżynierskich możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich, rozwijając się w obszarach:
🩺 nowoczesnych technologii medycznych,
👓 optometrii,
🧬 nanotechnologii.

🔬 Studia II stopnia przygotowują do pracy badawczo-rozwojowej, realizacji innowacyjnych projektów oraz kontynuowania kariery naukowej w szkołach doktorskich i ośrodkach badawczych. 📖🏆

📅 Czas trwania studiów:
🎓 Studia inżynierskie:
✅ 7 semestrów – studia stacjonarne
✅ 8 semestrów – studia niestacjonarne

🎓 Studia magisterskie:
✅ 4 semestry – studia niestacjonarne

💙 Jeśli chcesz tworzyć technologie przyszłości, rozwijać swoje pasje i zdobyć zawód dający szerokie możliwości rozwoju – Fizyka Techniczna na WIPiTM Politechniki Częstochowskiej czeka właśnie na Ciebie! 💙

Szczegóły: rekrutacja.pcz.pl

👉 Dołącz do grona przyszłych inżynierów i rozpocznij studia, które otwierają drzwi do nowoczesnej kariery! 🚀🎓✨

⚽️⚽️⚽️ Emocje do samego końca! 🔥💪18.06.2026 r. odbył się turniej piłki nożnej FIFA zorganizowany przez Wydział Inżynieri...
19/06/2026

⚽️⚽️⚽️ Emocje do samego końca! 🔥💪

18.06.2026 r. odbył się turniej piłki nożnej FIFA zorganizowany przez Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska oraz Samorząd Studencki Politechniki Częstochowskiej 👏⚽️⚽️⚽️. W rozgrywkach udział wzięło blisko 30 zawodników reprezentujących:

🎓 Politechnika Częstochowska
🏫 Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie
🏫 ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie
🦅 SP nr 48 im. AK w Częstochowie.

Przez cały dzień nie brakowało emocji, ciekawych pojedynków i świetnych strzałów ⚽️⚽️⚽️

Po wielu zaciętych partiach zwycięzcą turnieju został 🥇 Igor Kawecki z ZS Prusa, który w finale pokonał 🥈 Marka Stepanenkę, studenta Politechniki Częstochowskiej! 👏🏆

💙⚙️ Turniej pokazał, że Metallove to nie tylko nauka! 📚➡️⚽️⚽️⚽️Nasza MetalLOVA drużyna spisała się na medal!🏅💪🔥 Udowodniliśmy, że potrafimy nie tylko zdobywać wiedzę, ale także rywalizować, integrować się i świetnie bawić! 😎🚀

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową postawę i stworzenie fantastycznej atmosfery! ❤️⚽️⚽️⚽️👏

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia! 🎉🚀⚽️⚽️⚽️

🏆⚽️⚽️⚽️🎉

🚨🎮 TO JUŻ DZISIAJ! 🎮🚨‼️START 14:00‼️🏆⚽ Turniej FIFA 2026 ⚽🏆🔥 Przed nami mnóstwo emocji, świetnej zabawy i sportowej rywa...
18/06/2026

🚨🎮 TO JUŻ DZISIAJ! 🎮🚨

‼️START 14:00‼️

🏆⚽ Turniej FIFA 2026 ⚽🏆

🔥 Przed nami mnóstwo emocji, świetnej zabawy i sportowej rywalizacji przy konsoli! 🎮💪

📅 Kiedy? Dzisiaj – 18 czerwca
📍 Gdzie? Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska 🏫

😎 Luźna atmosfera, 🎮 dużo grania, 🤝 integracja i 🏆 walka o zwycięstwo!

🙌 Serdecznie zapraszają:
🎓 Samorząd Studencki Politechniki Częstochowskiej
🏫 Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

⚽🎮 Do zobaczenia na turnieju! 🔥🏆😄🎉🚀💥🎮⚽

🎓✨ Maturzysto! Szukasz kierunku, który da Ci konkretne umiejętności, atrakcyjną pracę i możliwość rozwoju w świecie nowo...
18/06/2026

🎓✨ Maturzysto! Szukasz kierunku, który da Ci konkretne umiejętności, atrakcyjną pracę i możliwość rozwoju w świecie nowoczesnych technologii? 🚀💻

👉 Wybierz Informatyczne Wspomaganie Procesów Produkcyjnych na Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 🏭⚙️🤖

To innowacyjny kierunek łączący świat 🌐 informatyki, 🖥️ programowania, 🤖 automatyzacji, 📊 analizy danych oraz 🏭 nowoczesnej produkcji. Przygotowuje specjalistów dla przemysłu przyszłości zgodnego z ideą Przemysłu 4.0 i 5.0 🚀📡🔗.

Podczas studiów:
✅ nauczysz się programowania 💻👨‍💻👩‍💻
✅ poznasz systemy sterowania i wizualizacji procesów 📲📈
✅ zdobędziesz umiejętności projektowania w środowiskach CAD/CAM/CAE 🛠️📐🖱️
✅ dowiesz się, jak działają inteligentne fabryki 🏭🤖
✅ nauczysz się planować i nadzorować produkcję 📋⚙️📊
✅ poznasz tajniki robotyzacji i automatyzacji 🤖🔧🚀
✅ będziesz pracować z profesjonalnym oprogramowaniem wykorzystywanym w przemyśle 🌍💼

🔬🧪 Dużo laboratoriów, ćwiczeń i projektów sprawi, że już podczas studiów zdobędziesz praktyczne doświadczenie cenione przez pracodawców 👨‍🏭👩‍🏭🏢.

🌍✈️ Chcesz rozwijać się międzynarodowo? Kierunek daje możliwość uczestnictwa w programach zagranicznych i realizacji części zajęć w języku angielskim 🇵🇱➡️🇪🇺🇬🇧.

🎯 Jeśli interesują Cię nowe technologie, komputery, roboty, automatyka i nowoczesny przemysł – ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! 💡💻🤖⚙️

🔥 Nie czekaj! Postaw na wiedzę, praktykę i zawód przyszłości!

🎓🏭 Informatyczne Wspomaganie Procesów Produkcyjnych – studiuj na WIPiTM i twórz przyszłość przemysłu! 🚀🌍✨

🎓 🏭 🚀 💻 🤖 🌐 ⚙️ 🤖 🏭 ✨

🎙️🔬✨ Fizyka może być fascynująca! ✨🔬🎙️W dniu 13.06.2026 r. pracownik Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Pol...
17/06/2026

🎙️🔬✨ Fizyka może być fascynująca! ✨🔬🎙️

W dniu 13.06.2026 r. pracownik Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska, dr inż. Marcin Jarosik, wziął udział w audycji „Jura Campus – Parę słów o nauce” 📻🎓.

Podczas rozmowy przybliżono słuchaczom świat fizyki ⚛️🌍, jej znaczenie w życiu codziennym 🏠🔧 oraz rolę, jaką odgrywa w rozwoju współczesnej nauki i technologii 🚀💡.

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania audycji! 🎧😊

👇 Link do materiału:
https://www.radiojura.pl/jura-campus-pare-slow-o-nauce-dzisiaj-fizyka.html

👏📚🔬 Gratulujemy udziału w audycji i dziękujemy za popularyzację nauki! 🎓✨🌟

🎙️📖⚛️🚀

Naszymi gośćmi są m.in. pracownicy Politechniki Częstochowskiej, znani w programie jako „Jurajscy PCz”- ludzie, którzy na co dzień tworzą rozwiązania, testują pomysły i sprawdzają, jak działa świat.

📚✨ 16 czerwca 2026 roku w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej odbyło się spotkanie z dr inż. Małgorzatą Luba...
17/06/2026

📚✨ 16 czerwca 2026 roku w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej odbyło się spotkanie z dr inż. Małgorzatą Lubas, pracownikiem Katedry Inżynierii Materiałowej na Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska 👩‍🔬🏺

🎤 Spotkanie pt. „Ceramika i szkło – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość” zostało zorganizowane w ramach cyklu „Spotkanie z Nauką – Inspirujące Osobowości Politechniki Częstochowskiej”. 📖🔬✨

Podczas prelekcji uczestnicy mieli okazję poznać fascynującą historię ceramiki i szkła 🏺🫙, ich współczesne zastosowania 🏭⚙️ oraz perspektywy rozwoju tych niezwykle ważnych materiałów w przyszłości 🚀🔮. Wystąpienie dr inż. Małgorzaty Lubas spotkało się z dużym zainteresowaniem słuchaczy 👏😊, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji i zadawali liczne pytania 💬🙋‍♀️🙋‍♂️.

🖼️📚 Dodatkową atrakcją wydarzenia była wystawa zabytkowego i współczesnego szkła oraz ceramiki użytkowej, a także literatury poświęconej tej tematyce. Zwiedzający mogli podziwiać ciekawe eksponaty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju technologii materiałowych na przestrzeni wieków 🏺✨📖.

🤝🌟 Spotkanie było doskonałą okazją do popularyzacji nauki, wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska akademickiego z mieszkańcami regionu. Serdecznie dziękujemy Pani dr inż. Małgorzacie Lubas za inspirujący wykład, a wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w wydarzeniu! 💙👏🎓

📸✨ Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach organizowanych przez Bibliotekę Główną Politechniki Częstochowskiej! 📚😊

🎓🚀 ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska ! 🚀🎓🔥 Szukasz kierunku st...
16/06/2026

🎓🚀 ZOSTAŃ STUDENTEM Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska ! 🚀🎓

🔥 Szukasz kierunku studiów, który łączy nowoczesne technologie, praktyczne umiejętności i świetne perspektywy zawodowe? 🔥

🔬⚙️ Inżynieria Materiałowa to kierunek dla osób, które chcą tworzyć przyszłość, a nie tylko się jej przyglądać! 🌍✨

Czy wiesz, że bez nowoczesnych materiałów nie byłoby:
🚗 samochodów,
✈️ samolotów,
📱 smartfonów,
🏥 implantów medycznych,
⚡ nowoczesnej energetyki,
🚀 technologii kosmicznych?

To właśnie inżynierowie materiałowi stoją za rozwojem innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych każdego dnia! 💡🔬

👨‍🔬👩‍🔬 Podczas studiów poznasz:
🔩 metale,
🧪 ceramikę,
🧬 polimery,
⚙️ kompozyty,

oraz nauczysz się:
✅ projektować nowoczesne materiały,
✅ badać ich właściwości,
✅ wykorzystywać specjalistyczną aparaturę laboratoryjną,
✅ poznawać procesy produkcyjne stosowane w przemyśle,
✅ rozwiązywać rzeczywiste problemy technologiczne.

🏭🔍 Dzięki praktykom i stażom zdobędziesz doświadczenie cenione przez pracodawców już podczas studiów!

💼 Po ukończeniu studiów możesz rozwijać karierę w branżach:
🚗 motoryzacyjnej,
⚡ energetycznej,
🏥 medycznej,
✈️ lotniczej,
🛡️ militarnej,
🔎 kryminalistycznej,
🌍 oraz wielu innych sektorach nowoczesnej gospodarki.

💰 Inżynierowie materiałowi należą do specjalistów poszukiwanych na rynku pracy, co przekłada się na atrakcyjne możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

🎯 Rekrutujemy na:
📚 Studia inżynierskie stacjonarne
📚 Studia inżynierskie niestacjonarne
📚 Studia magisterskie niestacjonarne

✨ Chcesz zdobyć zawód przyszłości?
✨ Interesują Cię nowoczesne technologie?
✨ Lubisz eksperymentować, odkrywać i tworzyć?

👉 Wybierz Inżynierię Materiałową i zostań studentem !👨‍🎓👩‍🎓🚀

Szczegóły: rekrutacja.pcz.pl

🎓 💙 ⚙️ 📚 🎯 🔬 🚀 💼 🌍✨ 🔥

🎓📢 MATURZYSTO! Szukasz studiów z przyszłością? 🚀🔧⚙️Zapraszamy na Metalurgię na Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Mate...
15/06/2026

🎓📢 MATURZYSTO! Szukasz studiów z przyszłością? 🚀🔧⚙️

Zapraszamy na Metalurgię na Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska! 💙

📚 Oferujemy:
✅ studia inżynierskie I stopnia – stacjonarne i niestacjonarne
✅ studia magisterskie II stopnia – niestacjonarne

🌍 Interesują Cię nowoczesne technologie?
🏭 Chcesz uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych?
♻️ Zależy Ci na ekologii, recyklingu i zrównoważonym rozwoju?
💼 Myślisz o stabilnej i dobrze płatnej pracy?

👉 Metalurgia to kierunek dla ambitnych osób, które chcą mieć realny wpływ na rozwój przemysłu i nowoczesnych technologii!

✨ Co zyskasz studiując Metalurgię?
🔹 specjalistyczną wiedzę z zakresu przetwarzania metali i stopów,
🔹 praktyczne umiejętności zdobywane w nowoczesnych laboratoriach,
🔹 doświadczenie podczas wizyt studyjnych, praktyk i staży,
🔹 kompetencje cenione przez pracodawców w kraju i za granicą,
🔹 możliwość uczestnictwa w programie Erasmus+ 🌍✈️,
🔹 przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej 🚀📈.

🤝 Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska aktywnie współpracuje z czołowymi firmami z branży metalurgicznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej i materiałowej, dzięki czemu studenci zdobywają cenne doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów! 💼⚙️🏭

💼 Po ukończeniu kierunku możesz rozwijać karierę w sektorach:
🚗 motoryzacyjnym
🏭 metalurgicznym
⚡ elektromaszynowym
🛡️ obronnym
⛏️ wydobywczym
🧪 chemicznym
♻️ recyklingu i ochrony środowiska

🌟 Postaw na wiedzę, praktykę i nowoczesne technologie!

🎯 Dołącz do grona przyszłych inżynierów i specjalistów branży materiałowej!

💙 Wybierz Metalurgię na Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska i twórz technologie przyszłości razem z nami! 🔥🔬⚙️

Szczegóły: rekrutacja.pcz.pl

🎓🚀✨

🎓🚀 SZUKASZ KIERUNKU, KTÓRY DA CI KONKRETNY ZAWÓD I ŚWIETNE PERSPEKTYWY? 🚀🎓🔥 Zostań studentem Wydział Inżynierii Produkcj...
15/06/2026

🎓🚀 SZUKASZ KIERUNKU, KTÓRY DA CI KONKRETNY ZAWÓD I ŚWIETNE PERSPEKTYWY? 🚀🎓

🔥 Zostań studentem Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika i rozpocznij swoją drogę do kariery przyszłości!

🔧📦 Projektowanie i Logistyka Materiałów to nowoczesny kierunek dla osób, które chcą łączyć technikę, logistykę, zarządzanie i nowe technologie! 💡⚙️

👉 Interesujesz się innowacjami?
👉 Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności cenione przez pracodawców?
👉 Szukasz studiów, po których łatwiej znaleźć dobrą pracę?

✅ Ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!

Podczas studiów nauczysz się:
🔹 projektować i doskonalić materiały inżynierskie 🏗️
🔹 zarządzać procesami produkcyjnymi i logistycznymi 🚚📊
🔹 wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne 💻🤖
🔹 dbać o jakość i efektywność procesów 📈✨
🔹 planować inwestycje i zarządzać zasobami 💰📦

💼 Co zyskasz?
⭐ praktyczną wiedzę techniczną
⭐ kompetencje poszukiwane na rynku pracy
⭐ możliwość odbycia praktyk i staży w renomowanych firmach
⭐ elastyczność zawodową i szerokie możliwości rozwoju

🌍 Kierunek oferujemy zarówno w języku polskim 🇵🇱, jak i angielskim 🇬🇧!

🎓 Studia inżynierskie stacjonarne (dzienne)

📢 Nie czekaj – wybierz kierunek, który łączy technologię, logistykę i innowacje!

Szczegóły: rekrutacja.pcz.pl

Adres

Aleja Armii Krajowej 19
Czestochowa
42-200

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wydział Inżynierii Produkcji i Tech. Materiałów Politechnika Częstochowska:

Udostępnij

Kategoria