15/09/2022
Drugi, a zarazem ostatni tydzien praktyk był nadwyraz ciekawy. W sobote odwiedziliśmy dwa muzea, a w tym ,,Teknikens och Sjöfartens hus”. Oby dwa bardzo nas zadziwiły i zaciekawiły, a w szczególności muzeum techniki przez interaktywne gry. W niedziele pojechaliśmy ma klify! Wycieczka zdecydowanie udana. Jechaliśmy bardzo długo autokarem, ale opłacało się. Wracajac, zachaczylismy o miasto w Szwecji- Lund. Tam zobaczyliśmy piekny kościół i jego centrum. W poniedziałek jeden z opiekunów- Tigran, zabrał nas do pięknego parku, aby zagrac w popularną gre szwedzką-Flanki. Świetna zabawa. Wtorek był dniem dla niektórych luźnym, a ci co chcieli pojechali znów do Danii pociagiem. W środę odbyło się ognisko nad morzem. Zjedlismy kiełbaski, hot-dogi i pianki. Dzisiaj mieliśmy spotkanie z Organizatorami Erasmus+ i otrzymaliśmy certyfikatu i materiałowe torby. Porozmawialiśmy z nimi jak podobało nam się na praktykach. Reszte dnia spędzamy na pakowaniu się, gdyż w piątek z samego rana mamy lot do Polski